O profi úklid před Vánoci zájem stoupá. S objednáním nečekejte!

domácí úklid v podání Safe point

Nákupy dárků, pečení cukroví a obecně poměrně velký frmol. Tak to vypadá každý rok ve většině domácností. Řada hospodyněk si už nicméně zvyká předvánoční stres krotit a nestydí se objednat si speciální služby.

Stejně jako v posledních letech stoupá obliba objednávání vánočního cukroví od profesionálních pekařů a cukrářů, stoupá na oblibě i placený úklid profesionální firmou. Důvodů je hned několik. Časová a pracovní vytíženost žen a samozřejmě komfort, který firmy přináší. Obliba takzvaného „úklidu na klíč“ stoupá také na Plzeňku.

„My kupříkladu půjčujeme i čistící stroje, ale jednoznačně v poslední době stoupá zájem o kompletní úklid od firmy. Skrze jednorázový úklid pak registrujeme i zvýšený počet klientů dlouhodobých na základě spokojenosti s tím prvotním,“ říká prokurista plzeňské firmy Safe Point, která má s úklidy na míru již dlouholeté zkušenosti.

A výběr služeb je skutečně až neuvěřitelný. Každé pracovně a časově vytížené ženě se to musí zdát jako splněný sen. „Provádíme běžné činnosti jako je klasický úklid, v nabídce je ale také mytí oken, praní záclon, které následně opět přivezeme a pověsíme. Nechybí ani čištění koberců nebo sedaček,“ vypočítává jen některé z nabízených služeb Luděk Bednář.

Klienti navíc mohou mít jistotu profesionálního přístupu. Firma Safe Point například s týmem pracovnic vysílá do domácností i manažerku, která je jak na začátku úklidu, tak při následném převzetí po skončení.

Ve všední dny i o víkendu...Termín úklidu je na klientovi!

Běžný úklid domácnosti trvá zhruba 3 až 7 hodin. Jde ale v podstatě především o přání a požadavky klienta. Pokud jde o větší domy nebo komplexy, je možné domluvit jak posílení personálu, tak prodloužení doby úklidu. Ten je navíc možné objednat na jakýkoliv den, výjimkou není ani domluvení termínu na víkend.

I když běžně se firma Safe Point snaží vyjít vstříc klientům i s ohledem na délku objednání, v předvánočním čase by lidé váhat příliš neměli. „Ideální je objednání zhruba týden dopředu. V předvánoční době navíc vzhledem k počtu zakázek zkracujeme dojezdovou vzdálenost. Ta se pohybuje momentálně zhruba do 30 kilometrů,“ uzavírá Luděk Bednář.

Společnost Safe Point sídlí v Plzni v Částkově 95. Kontaktovat ji můžete na telefonním čísle 377 246 176 nebo mailem info@safepoint.cz.

FOTO: ilustrační